Pučiamųjų instrumentų metodinės grupės mokytojai:

Saulius Balsys – klarneto ir saksofono vyresn. mokytojas;

Agnietė Ivanauskaitė – fleitos mokytoja;

Kęstutis Kuncė – saksofono vyresn. mokytojas.

Pučiamųjų instrumentų klasė Rudaminos meno mokykloje yra viena jauniausių. Pirmą kartą pučiamųjų instrumentų garsai čia suskambo 2007 metais. Bėgant metams vis daugėjo mokinių, norinčių groti pučiamaisiais instrumentais. Taip atsirado fleitos, klarneto ir saksofono klasės, kuriose dabar mokosi daugiau kaip  30 mokinių. Smagu, kad pučiamąjį instrumentą renkasi ne tik berniukai, bet ir mergaitės.

Rudaminos meno mokykloje tradiciškai organizuojamas pučiamųjų instrumentų ansamblių festivalis „Skambantis pavasaris“, kuriame dalyvauja ne tik Vilniaus rajono, bet ir Vilniaus miesto muzikos mokyklų ugdytiniai.

Meno mokyklos pučiamųjų instrumentų klasės mokiniai yra nuolatiniai, kas dveji metai vykstančio respublikinio J. Pakalnio konkurso dalyviai. Kiekvieną kartą džiaugiamės, kai mūsų mokiniai tampa šio konkurso laureatais ir diplomantais.

Jau nebe pirmus metus gyvuoja vyresniųjų klasių Pučiamųjų instrumentų ansamblis (vadovas S. Balsys). Ansamblis aktyviai dalyvauja mokyklos muzikiniame gyvenime, atstovauja mokyklai įvairiuose renginiuose, bendradarbiauja su miestelio ir rajono mokyklomis.

Jaunieji pūtikai aktyviai dalyvauja mokyklos projektinėje, koncertinėje veikloje ir kituose ugdymo įstaigų bei miestelio kultūriniuose, pramoginiuose renginiuose. Ne kartą yra sėkmingai dalyvavę ir yra tapę diplomantais ir laureatais žinomuose festivaliuose bei konkursuose:

Respublikiniame J. Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais instrumentais,

Respublikiniame kamerinių ansamblių konkurse „Klasika ir džiazas“,

Tarptautiniame jaunųjų atlikėjų kamerinės muzikos festivalyje-konkurse „Sąskambiai“,

Tarptautiniame S. Moniuškos vaikų ir jaunimo festivalyje,

Br. Jonušo vardo pučiamųjų instrumentų solistų, ansamblių festivalyje,

Jaunųjų atlikėjų variniais pučiamaisiais instrumentais konkurse „Jūros Fanfaros“.